首頁 > ams OSRAM代理商 > LT E6SG-AABB-36-U686-30-S
影像僅供參考,以產品規格為準
LT E6SG-AABB-36-U686-30-S
型號描述:
Green 528nm LED Indication - Discrete 2.8V 4-PLCC
單色LED Green Power TOPLED
型號:
LT E6SG-AABB-36-U686-30-S
品牌:
ams OSRAM
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:1 倍增量:1
Color
Green
Configuration
Lens Color
Colorless
Lens Transparency
Clear
Millicandela Rating
1960mcd
Lens Style
Round with Flat Top
Lens Size
2.40mm Dia
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2.8V
Current - Test
30mA
Viewing Angle
120°
Mounting Type
Surface Mount
Wavelength - Dominant
528nm
Wavelength - Peak
520nm
Features
Package / Case
4-PLCC
Supplier Device Package
4-PLCC
Size / Dimension
3.20mm L x 2.80mm W
Height (Max)
2.00mm